Strona główna
Licencjonowany
Przewóz Osób
Pokaż koszyk (0)
Znajdź połączenie
Liczba pasażerów:
Z:
Do:
Data wyjazdu:
Data powrotu:
W przypadku przejazdu
w jedną stronę proszę
zostawić to pole puste.
* oznacza wymagane
Pasażerowi niepełnosprawni
Zapraszamy wszystkich Pasażerów na pokład naszych pojazdów. Zrobimy wszystko, aby pomóc osobom mającym trudności z chodzeniem oraz tym, które na co dzień korzystają z wózków inwalidzkich.
W przypadku osób korzystających na co dzień z wózków inwalidzkich, które to osoby są w stanie wejść do pojazdu, wózki zostaną umieszczone w luku bagażowym, a kierowca pomoże im zająć miejsce w fotelu.

Osoby korzystające na co dzień z wózków inwalidzkich, które to osoby muszą pozostawać w wózkach podczas trwania podróży, nie będą mogły skorzystać z przejazdu.

Prosimy Państwa o kontakt telefoniczny pod numerem 00 48 784 276 704 nie później niż 3 dni robocze przed planowaną podróżą i uzgodnienie z naszym pracownikiem warunków przewozu osoby niepełnosprawnej. Zalecamy, aby osoby niepełnosprawne podróżowały w towarzystwie osoby towarzyszącej (np. krewnego lub opiekuna), gdyż w przypadku wystąpienia nieprzewidzianej potrzeby kierowca może nie mieć możliwości natychmiastowego zatrzymania pojazdu i udzielenia pomocy.